• Štafetový pohár (3.–5. ročníky)
            1. 5. 2022

Nácvik atletických disciplín je na našem hřišti velmi omezený, ale to třeťákům a páťákům nezabránilo získat krásné 3. místo v Hradci a poslední postupové místo do krajského finále ve štafetové předávce. Osmičlenné štafety se musely prohnat co nejrychleji se správnou předávkou na tratích 8x100m a 8x200m. Časy všech běhů se sčítaly a tak doslova každý atlet rozhodoval o výsledném součtu 9:42,20. Žáci se díky němu mohou těšit na další závodní den, cílem krajského finále je určitě překonat výše zmíněný čas.

• Úspěch na Prezentiádě 2021/2022
            1. 5. 2022

Ve čtvrtek 28. 4. se v prostorách Městské knihovny města Hradec Králové konalo finálové kolo 2. ročníku Prezentiády, soutěže v prezentačních dovednostech. Tato soutěž je určena pro žáky 2. stupně základních škol a má ověřit schopnost kreativního pojetí daného tématu, grafického zpracování prezentace a mluveného projevu před odbornou komisí.

V tomto roce se do městského kola s prezentacemi na téma Vlastnit, nebo sdílet přihlásilo celkem 70 žáků ve 26 týmech ze 16 základních škol, včetně dvou našich týmů ze 7. a 8. ročníku. Do finálového kola postoupilo celkem 10 týmů a mezi nimi také náše dívky Tereza M. a Kateřina M. ze 7. ročníku, které předvedly skvělý výkon a obsadily celkově krásné 4. místo.

Věříme, že nově načerpané dovednosti v IT tvorbě a cenné zkušenosti s prezentováním před větší skupinou uplatníte i v dalších ročnících.

Gratulujeme a přejeme hodně nové inspirace.

• Spojovací 66/54 503 11 Hradec Králové Czech Republic